کدام یک از لوازمتان نیاز به تعمیر دارد؟

در کمتر از ۲۴ ساعت تعمیرکاران مجرب تهران خدمات در منزل شما دستگاه شما را تعمیر میکنند!

ماشین لباسشویی

تعمیرات لباسشویی وستینگهوس

یخچال فریزر

تعمیرات یخچال فریزر وستینگهوس

ماکروفر

تعمیرات ماکروفر وستینگهوس

ماشین ظرفشویی

تعمیرات ظرفشویی وستینگهوس

ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید وستینگهوس

شرح وظایف نمایندگی تعمیرات وستینگهوس

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهوس ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید وستینگهوس ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهوس ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهوس ، نمایندگی تعمیرات جارو برقی وستینگهوس ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز وستینگهوس ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر وستینگهوس(نمایندگی تعمیرات ماکروویو وستینگهوس)
نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرات . ارائه خدمات تعمیرات وستینگهوس به شما عزیزان در تمام نقاط تهران هستیم. به عنوان نمایندگی تعمیرات وستینگهوس در تهران. شرکت تهران خدمات در بخش تعمیرات لباسشویی وستینگهوس ، تعمیرات ظرفشویی وستینگهوس ، تعمیرات یخچال فریزر وستینگهوس ، تعمیرات ساید بای ساید وستینگهوس ، تعمیرات ماکروویو وستینگهوس و تعمیرات سایر لوازم خانگی وستینگهوس با پشتیبانی شبانه روزی و ۲۴ ساعته سعی داریم که خدمات با کیفیتی را ارائه دهیم و بدین منظور شرکت تهران خدمات برای ارائه بهترین خدمات تعمیرات وستینگهوس ، کادرفنی ماهر و با تجربه ای انتخاب نموده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیزمان باشیم. توضیح اینکه اگر مدت ضمانت دستگاه شما به پایان نرسیده حتما به نمایندگی وستینگهوس مراجعه کنید ، در غیر اینصورت نمایندگی تعمیرات وستینگهوس در کمتر از ۲ ساعت تعمیرات دستگاه شما را به پایان خواهد رساند.نمایندگی تعمیرات وستینگهوس با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به مشتریان عزیز و محترم خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات وستینگهوس

تهران خدمات ، نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و خدمات پس از فروش و تعمیرات وستینگهوس در تهران می باشد. تهران خدمات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز مرکز تعمیرات معتبر آماده ارائه خدمات تعمیرات وستینگهوس مانند تعمیرات لباسشویی وستینگهوس ، تعمیرات ظرفشویی وستینگهوس ، تعمیرات یخچال فریزر وستینگهوس ، تعمیرات ساید بای ساید وستینگهوس ، تعمیرات ماکروویو وستینگهوس و تعمیرات سایر لوازم خانگی وستینگهوس می باشد. اگر به مشکلی با یکی از محصولات لوازم خانگی وستینگهوس برخورد کردید می توانید با استفاده از شماره های موجود در این صفحه یا صفحه تماس با تهران خدمات میتوانید با شرکت تهران خدمات تماس گرفته و در اسرع وقت برای اجرای تعمیرات خدمت شما عزیزان می رسیم.
از دیگر ویژگی های نماینگی ۳۶ ماه ضمانت کتبی نمایندگی تعمیرات وستینگهوس ، تعمیر ۱۰۰% محصولات و لوازم وستینگهوس در منزل در حضور مشتریان محترم ، نمایندگی تعمیرات وستینگهوس بدون تعطیلی در طول هفته آماده رسیدگی به در خواست های شما عزیزان می باشد ، تعمیرات دستگاه ها در محل شما توسط نمایندگی تعمیرات وستینگهوس در کمتر از ۲ ساعت با قطعات اورجینال وستینگهوس ، تعمیر جاروبرقی وستینگهوس در محل توسط نمایندگی تعمیرات وستینگهوس ، فروش پاکت جاروبرقی وستینگهوس ، Happy call مشتریان با سیستم CRM.
شما باید بدانید و حق شماست که از خدمات سریع و دقیق یک مرکز تعمیرات مانند نمایندگی تعمیرات وستینگهوس بهره مند شوید.
نمایندگی تعمیرات وستینگهوس با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به مشتریان عزیز و محترم خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس و تعمیرگاه مرکزی وستینگهاوس

تعویض و تامین قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات وستینگهوس

تعویض قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات وستینگهوس با قطعات جدید سالم موجود در نماینگی وستینگهوس. ما در تهران خدمات تامین کننده تمامی قطعات اورجینال مربوط به ماشین لباسشویی وستینگهوس ، ظرفشویی وستینگهوس ، یخچال فریزر وستینگهوس ، ساید با ساید وستینگهوس و ماکروویو وستینگهوس می باشیم. تمامی تعمیرات دستگاه معیوب وستینگهوس شما در منزل شما انجام میشود و نیازی به انقال دستگاه شما نیست. شما میتوانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرگاه مرکزی وستینگهوس در تهران با استفاده از شماره های موجود در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید.
کار ما به عنوان تامین کننده قطعات و لوازم وستینگهوس مانند پاکت جاروبرقی وستینگهوس ، مواد شوینده ظرفشویی وستینگهوس ، فیلتر یونیزه لباسشویی وستینگهوس و ظرفشویی وستینگهوس ، فیلترهای ساید بای ساید وستینگهوس .

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس و تعمیرگاه مرکزی وستینگهاوس

مزایای سرویس در محل نمایندگی تعمیرات وستینگهوس

در نمایندگی تعمیرات وستینگهوس هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما یا انتقال یا جابجایی دستگاه معیوب وستینگهوس شما نمی باشد و این یکی از ویژگی های مهم خدمات اکثر تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و لوازم خانگی وستینگهوس می باشد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها خواهد شد. این ویژگی موجب شده است تا کارشناسان ما در محل شما حضور یابند و تعمیرات محصولات وستینگهوس را در منزل شما انجام دهند. با این روش رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شده است و قدم بزرگی در راستای رضایت مشتریان برداشته ایم. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهوس ، تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگهوس ، تعمیرات یخچال فریزر وستینگهوس ، تعمیرات ساید بای ساید وستینگهوس ، تعمیرات جاروبرقی وستینگهوس ، تعمیرات اسپیلیت وستینگهوس (تعمیرات کولرگازی وستینگهوس) ، تعمیرات اجاق گاز وستینگهوس می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت یا با درج آدرس و مشخصات در بخش اعلام خرابی دستگاه وستینگهوس خود ما را مطلع کنید.

CRM نمایندگان تعمیرات وستینگهوس چیست؟

CRM یا همان مدیریت ارتباط با مشتریان میباشد که یک استراتژی تجاری طراحی شده ای است تا از هزینه ها کاسته و باعث افزایش منافع یک سازمان در راستای استحکام وفاداری به مشتریان باشد . یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان درست ، اطلاعاتی از تمامی منابع داخلی و منابع مرتبط خارجی یک سازمان برای پشتبانی کردن یک مشتری به همراه خواهد داشت. در این راستا نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرات مرکزی وستینگهوس جهت جلب رضایت مندی مشتریان و ارتقاء سطح کیفی خدمات و رسیدن به استانداردهای تعیین شده جهانی از این نرم افزار استفاده کرده است.

درباره وستینگهوس و نمایندگی تعمیرات وستینگهوس

برند وستینگهوس یکی از پرفروش ترین برند ها در دنیا و از جمله در کشور عزیزمان ایران می باشد ، در خصوص لوازم خانگی وستینگهوس و نیاز مشتریان به خدمات پس از فروش ، نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و لوازم خانگی وستینگهوس با دارا بودن تعمیرگاه مجهز و پرسنل فنی متخصص و محبوب و قطعات اورجینال باعث رضایت بیش از پیش خریداران لوازم خانگی وستینگهوس شده است.
نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرگاه وستینگهوس مجهز به قطعات اورجینال
نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرگاه وستینگهوس برخوردار از سیستم ارتباط با مشتریان CRM
نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرگاه وستینگهوس مبتنی بر دانش فنی روز
نمایندگی تعمیرات وستینگهوس و تعمیرگاه وستینگهوس برپایه مراجعه سریع و به موقع

فرم ثبت خرابی دستگاه

با تکمیل کردن این فرم کارشناسان ما جهت هماهنگی ساعت حضور با شما تماس حاصل خواهند کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیرکاری مجرب در منزل شما جهت تعمیر دستگاه حضور پیدا خواهد کرد.

تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
 • آیا دستگاه شما دارای گارانتی می باشد؟
 • بله گارانتی دستگاه اعتبار دارد.
 • خیر گارانتی دستگاه تمام شده است
 • مطمئن نیستم
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.
 • کدام یک از لوازم خانگی شما نیاز به تعمیر دارد؟
 • یخچال
 • یخچال فریزر
 • فریزر
 • ساید بای ساید
 • لباسشویی
 • ظرفشویی
 • کولر گازی
 • کولر گازی
 • فر
 • ماکروفر
 • اجاق گاز
 • جاروبرقی
 • جاروشارژی
تکمیل این فیلد الزامی می باشد.

اطلاعات نمایندگان ما

شعبه مرکزی، امیر آباد شمالی

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۲۲۱۹۴۶

آدرس: تهران اتوبان کردستان خیابان ۲۳ پلاک ۳۷ | مناطق تحت پوشش: ملاصدرا، ونک، امیرآباد، گیشا، میرداماد

شعبه شمال و شرق، اندرزگو

شماره تماس : ۰۲۱۲۶۷۶۸۲۹۹

آدرس: بلوار اندرزگو نبش ۳۵ متری قیطریه شماره ۳۸۹ | مناطق تحت پوشش: دولت، قیطریه، اندرزگو، فرمانیه، دیباجی، پاسداران، درروس

شعبه شمال غرب، شهرک غرب

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۵۶۶۵۲۳

آدرس: شهرک غرب خیابان هرمزان پلاک ۵ طبقه ۲ | مناطق تحت پوشش: شهرک غرب، سعادت آباد، مرزداران، اوین

شعبه غرب، جنت آباد

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۶۱۱۳۰۶

آدرس: جنت آباد گلستان شرقی خیابان ششم غربی پلاک ۳۴ | مناطق تحت پوشش: بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، شهرک اکباتان

شعبه شمال و لواسانات، تجریش

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۵۶۶۵۲۳

آدرس: تهران تجریش | مناطق تحت پوشش: نیاوران، زعفرانیه، فرشته، ولنجک

شعبه شرق، تهرانپارس

شماره تماس: ۰۲۱۷۷۸۱۳۶۰۱

آدرس: بین فلکه اول و دوم تهرانپارس پلاک ۱۱۸۹ | مناطق تحت پوشش: تهرانپارس، حکیمیه، پیروزی، تهران نو، افسریه