نمایندگی تعمیرات بوش
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

شرح وظایف نمایندگی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش با دارا بودن پرسنل مجرب و دوره دیده کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری زیر شعب متعدد در زمینه خدمات پس از فروش محصولات بوش و همچنین تعمیرات لوازم خانگی بوش پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

نمایندگی تعمیرات بوش

مهمترین ویژگی بارز این شرکت که آن را از سایر شرکت ها متمایز می کند ارائه خدمات 100 درصدی در منزل مشتریان می باشد.

تعویض و تأمین قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات بوش

تعویض قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات بوش و قطعات اورجینال ما در این شرکت تامین کننده تمامی قطعات اصلی مربوط به ماشین لباسشویی بوش ، ظرفشویی بوش ، یخچال فریزر بوش ساید بای ساید بوش و ماکرویو (ماکروفر ، مایکروفر) بوش می باشیم.

مزایای سرویس در محل نمایندگی تعمیرات بوش

با توجه به اینکه تعمیر کلیه دستگاه¬های معیوب بوش در منزل مشتریان انجام می شود، نمایندگی تعمیرات بوش از این ویژگی مهم جهت طلب رضایت مشتریان عزیز استفاده نموده تا موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها شده

آخرین مقالات نمایندگی تعمیرات بوش

مراکز تعمیرات

مراکز تعمیرات با دارا بودن شعبات متعدد در سرتاسر تهران و بیش از 10 خط تماس مستقیم آماده ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان به مشتریان می باشد.

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه مرکزی

امیرآباد شمالی

شماره تماس: 02188221946

آدرس: تهران اتوبان کردستان خیابان 23 پلاک 37

مناطق تحت پوشش: ملاصدرا، ونک، امیرآباد، گیشا، میرداماد


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شمال و شرق

اندرزگو

شماره تماس : 02126768299

آدرس: بلوار اندرزگو نبش 35 متری قیطریه شماره 389

مناطق تحت پوشش: دولت - قیطریه - اندرزگو - فرمانیه - دیباجی - پاسداران - درروس


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شمال غرب

شهرک غرب

شماره تماس: 02188566523

آدرس: شهرک غرب خیابان هرمزان پلاک 5 طبقه 2

مناطق تحت پوشش: شهرک غرب، سعادت آباد، مرزداران، اوین


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه غرب

جنت آباد

شماره تماس: 02144611306

آدرس: جنت آباد گلستان شرقی خیابان ششم غربی پلاک 34

مناطق تحت پوشش: بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، شهرک اکباتان


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شمال و لواسانات

تجریش

شماره تماس: 09123062703

آدرس: تهران تجریش

مناطق تحت پوشش: نیاوران، زعفرانیه، فرشته، ولنجک


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شرق

تهرانپارس

شماره تماس: 77813601 - 021

آدرس: بین فلکه اول و دوم تهرانپارس پلاک 1189

مناطق تحت پوشش: تهرانپارس، حکیمیه، پیروزی، تهران نو، افسریه


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه جنوب

یافت آباد

شماره تماس: 66225189 - 021

آدرس: یافت آباد، رو به روی بازارچه مبل ایران، خ آقابابایی پلاک 10

مناطق تحت پوشش: آزادی، تهرانسر، یافت آباد، شهرک ولیعصر، مهرآباد، خیابان قزوین

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فیلیپس

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

 

 

نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه فیلیپس
نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ماکروفر فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فیلیپس
خدمات 24 ساعته، تعمیر 100 درصدی در منزل ، 36 ماه ضمانت کتبی ، انجام تعمیر کمتر از 2 ساعت پس از تماس مشتری

 

 

برای ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس برروی دکمه زیر کلیک کنید

فرم ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس


نمایندگی تعمیرات فیلیپس، شعبه مرکزی تهران

شماره تماس: 02188221946

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شمال و شرق تهران

شماره تماس : 02126768299

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شمال غرب تهران

شماره تماس: 02188566523

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در غرب تهران

شماره تماس: 02144611306

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شمال و لواسانات

شماره تماس: 09123062703

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در شرق تهران

شماره تماس: 77813601 - 021

نمایندگی تعمیرات فیلیپس در جنوب تهران

شماره تماس: 66225189 -021


 

  نمایندگی تعمیرات فیلیپس شرح وظایف
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات جارو برقی فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز فیلیپس ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر فیلیپس(نمایندگی تعمیرات ماکروویو فیلیپس)
نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرات . ارائه خدمات  تعمیرات فیلیپس  به شما عزیزان در تمام نقاط تهران هستیم. به عنوان نمایندگی تعمیرات فیلیپس در تهران. شرکت تهران خدمات در بخش تعمیرات لباسشویی فیلیپس ، تعمیرات ظرفشویی فیلیپس ، تعمیرات یخچال فریزر فیلیپس ، تعمیرات ساید بای ساید فیلیپس ، تعمیرات ماکروویو فیلیپس و تعمیرات سایر لوازم خانگی فیلیپس با پشتیبانی شبانه روزی و 24 ساعته سعی داریم که خدمات با کیفیتی را ارائه دهیم و بدین منظور شرکت تهران خدمات برای ارائه بهترین خدمات تعمیرات فیلیپس ، کادرفنی ماهر و با تجربه ای انتخاب نموده ایم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیزمان باشیم. توضیح اینکه اگر مدت ضمانت دستگاه شما به پایان نرسیده حتما به نمایندگی فیلیپس مراجعه کنید ، در غیر اینصورت نمایندگی تعمیرات فیلیپس در کمتر از 2 ساعت تعمیرات دستگاه شما را به پایان خواهد رساند.نمایندگی تعمیرات فیلیپس با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به مشتریان عزیز و محترم خواهد بود.

 

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

نمایندگی تعمیرات فیلیپس
تهران خدمات ، نمایندگی تعمیرات فیلیپس و خدمات پس از فروش و تعمیرات فیلیپس در تهران می باشد. تهران خدمات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز مرکز تعمیرات معتبر آماده ارائه خدمات تعمیرات فیلیپس مانند تعمیرات لباسشویی فیلیپس ، تعمیرات ظرفشویی فیلیپس ، تعمیرات یخچال فریزر فیلیپس ، تعمیرات ساید بای ساید فیلیپس ، تعمیرات ماکروویو فیلیپس و تعمیرات سایر لوازم خانگی فیلیپس می باشد. اگر به مشکلی با یکی از محصولات لوازم خانگی فیلیپس برخورد کردید می توانید با استفاده از شماره های موجود در این صفحه یا صفحه تماس با تهران خدمات میتوانید با شرکت تهران خدمات تماس گرفته و در اسرع وقت برای اجرای تعمیرات خدمت شما عزیزان می رسیم.
از دیگر ویژگی های نماینگی 36 ماه ضمانت کتبی نمایندگی تعمیرات فیلیپس ، تعمیر 100% محصولات و لوازم فیلیپس در منزل در حضور مشتریان محترم ، نمایندگی تعمیرات فیلیپس بدون تعطیلی در طول هفته آماده رسیدگی به در خواست های شما عزیزان می باشد ، تعمیرات دستگاه ها در محل شما توسط نمایندگی تعمیرات فیلیپس در کمتر از 2 ساعت با قطعات اورجینال فیلیپس ، تعمیر جاروبرقی فیلیپس  در محل توسط نمایندگی تعمیرات فیلیپس ، فروش پاکت جاروبرقی فیلیپس ، Happy call مشتریان با سیستم CRM.
شما باید بدانید و حق شماست که از خدمات سریع و دقیق یک مرکز تعمیرات مانند نمایندگی تعمیرات فیلیپس بهره مند شوید.
نمایندگی تعمیرات فیلیپس با برخورداری از پرسنل متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به مشتریان عزیز و محترم خواهد بود.

 

تعویض و تامین قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات فیلیپس
تعویض قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات فیلیپس با قطعات جدید سالم موجود در نماینگی فیلیپس. ما در تهران خدمات تامین کننده تمامی قطعات اورجینال مربوط به ماشین لباسشویی فیلیپس ، ظرفشویی فیلیپس ، یخچال فریزر فیلیپس ، ساید با ساید فیلیپس و ماکروویو فیلیپس می باشیم. تمامی تعمیرات دستگاه معیوب فیلیپس شما در منزل شما انجام میشود و نیازی به انقال دستگاه شما نیست. شما میتوانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه مرکزی فیلیپس در تهران با استفاده از شماره های موجود در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید.
کار ما به عنوان تامین کننده قطعات و لوازم فیلیپس مانند پاکت جاروبرقی فیلیپس ، مواد شوینده ظرفشویی فیلیپس ، فیلتر یونیزه لباسشویی فیلیپس و ظرفشویی فیلیپس ، فیلترهای ساید بای ساید فیلیپس .

 

مزایای سرویس در محل نمایندگی تعمیرات فیلیپس
در نمایندگی تعمیرات فیلیپس هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما یا انتقال یا جابجایی دستگاه معیوب فیلیپس شما نمی باشد و این یکی از ویژگی های مهم خدمات اکثر تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات فیلیپس و لوازم خانگی فیلیپس می باشد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها خواهد شد. این ویژگی موجب شده است تا کارشناسان ما در محل شما حضور یابند و تعمیرات محصولات فیلیپس را در منزل شما انجام دهند. با این روش رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شده است و قدم بزرگی در راستای رضایت مشتریان برداشته ایم. جهت تعمیرات ماشین لباسشویی فیلیپس ، تعمیرات ماشین ظرفشویی فیلیپس ، تعمیرات یخچال فریزر فیلیپس ، تعمیرات ساید بای ساید فیلیپس ، تعمیرات جاروبرقی فیلیپس ، تعمیرات اسپیلیت فیلیپس (تعمیرات کولرگازی فیلیپس)  ، تعمیرات اجاق گاز فیلیپس می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت یا با درج آدرس و مشخصات در بخش اعلام خرابی دستگاه فیلیپس خود ما را مطلع کنید.

 

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

CRM نمایندگان تعمیرات فیلیپس چیست؟
CRM یا همان مدیریت ارتباط با مشتریان میباشد که یک استراتژی تجاری طراحی شده ای است تا از هزینه ها  کاسته و باعث افزایش منافع یک سازمان در راستای استحکام وفاداری به  مشتریان باشد .
یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان درست ، اطلاعاتی از تمامی منابع داخلی و منابع مرتبط خفیلیپسی یک سازمان برای پشتبانی کردن یک مشتری به همراه خواهد داشت. در این راستا نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه مرکزی فیلیپس جهت جلب رضایت مندی مشتریان و ارتقاء سطح کیفی خدمات و رسیدن به استانداردهای تعیین شده جهانی از این نرم افزار استفاده کرده است.

 

درباره فیلیپس و نمایندگی تعمیرات فیلیپس
برند فیلیپس یکی از پرفروش ترین برند ها در دنیا و از جمله در کشور عزیزمان ایران می باشد ، در خصوص لوازم خانگی فیلیپس و نیاز مشتریان به خدمات پس از فروش ، نمایندگی تعمیرات فیلیپس و لوازم خانگی فیلیپس با دارا بودن تعمیرگاه مجهز و پرسنل فنی متخصص و محبوب و قطعات اورجینال باعث رضایت بیش از پیش خریداران لوازم خانگی فیلیپس شده است.
نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه فیلیپس مجهز به قطعات اورجینال
نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه فیلیپس برخوردار از سیستم ارتباط با مشتریان CRM
نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه فیلیپس مبتنی بر دانش فنی روز
نمایندگی تعمیرات فیلیپس و تعمیرگاه فیلیپس برپایه مراجعه سریع و به موقع

برای ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس برروی دکمه زیر کلیک کنید

فرم ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس


مراکز تعمیرات

مراکز تعمیرات با دارا بودن شعبات متعدد در سرتاسر تهران و بیش از 10 خط تماس مستقیم آماده ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان به مشتریان می باشد.

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه مرکزی

امیرآباد شمالی

شماره تماس: 02188221946

آدرس: تهران اتوبان کردستان خیابان 23 پلاک 37

مناطق تحت پوشش: ملاصدرا، ونک، امیرآباد، گیشا، میرداماد


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شمال و شرق

اندرزگو

شماره تماس : 02126768299

آدرس: بلوار اندرزگو نبش 35 متری قیطریه شماره 389

مناطق تحت پوشش: دولت - قیطریه - اندرزگو - فرمانیه - دیباجی - پاسداران - درروس


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شمال غرب

شهرک غرب

شماره تماس: 02188566523

آدرس: شهرک غرب خیابان هرمزان پلاک 5 طبقه 2

مناطق تحت پوشش: شهرک غرب، سعادت آباد، مرزداران، اوین


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه غرب

جنت آباد

شماره تماس: 02144611306

آدرس: جنت آباد گلستان شرقی خیابان ششم غربی پلاک 34

مناطق تحت پوشش: بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، شهرک اکباتان


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شمال و لواسانات

تجریش

شماره تماس: 09123062703

آدرس: تهران تجریش

مناطق تحت پوشش: نیاوران، زعفرانیه، فرشته، ولنجک


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه شرق

تهرانپارس

شماره تماس: 77813601 - 021

آدرس: بین فلکه اول و دوم تهرانپارس پلاک 1189

مناطق تحت پوشش: تهرانپارس، حکیمیه، پیروزی، تهران نو، افسریه


تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات

مراکز تعمیرات شعبه جنوب

یافت آباد

شماره تماس: 66225189 - 021

آدرس: یافت آباد، رو به روی بازارچه مبل ایران، خ آقابابایی پلاک 10

مناطق تحت پوشش: آزادی، تهرانسر، یافت آباد، شهرک ولیعصر، مهرآباد، خیابان قزوین


برای ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس برروی دکمه زیر کلیک کنید

فرم ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس


برای مشاهده ی دفترچه راهنمای محصول مورد نظر کلیک کنید:

 

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش

اجاق گاز بوش

اجاق گاز بوش

یخچال بوش

یخچال بوش

جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش


برای ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس برروی دکمه زیر کلیک کنید

فرم ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپسبرای ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس برروی دکمه زیر کلیک کنید

فرم ثبت خرابی دستگاه در نمایندگی تعمیرات فیلیپس


برای مشاهده دیگر برندها لطفا برروی نام برند کلیک کنید

 • Bosch
 • AEG
 • LG
 • indesit
 • Daewoo
 • Samsung
 • Panasonic
 • Genral electric
 • Kenwood
 • Ocean
 • Whirlpool
 • Westinghouse
 • Neff
 • Lofra
 • National
 • Arj
 • Candy
 • Hoover
 • Ariston

  ارسال نظر به عنوان مهمان

  پیوست ها

  0
  تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز فیلیپس | تهران خدمات
  • هیچ نظری یافت نشد