ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک دوو الکترونیک دارای تکنولوژی نانو سیلور ، سیستم حباب ساز ، بالانس کننده اتوماتیک و صفحه نمایش LED می باشد .

تکنولوژی نانو سیلور :

نقره Ag ماده ای ضد باکتری و سازگار با محیط زیست و بدن انسان می باشد . نقره بهترین ماده ضد باکتری و از بین برنده بیش از ۶۵۰ نوع باکتری بدون اثرات مضر بر بدن انسان است . تاثیر گذاری این شیوه نه تنها بصورت تجربی طی قرون گذشته بلکه بوسیله سازمان ناسا نیز به اثبات رسیده است .

تاثیر عملی نقره :

استرلیزه کننده قوی ، سیستم هورمونی بدن را متعادل نگه می دارد ، امواج الکترومغناطیس را خنثی می کند ، ضد باکتری است
نانو سیلور چیست ؟ با ریز کردن پودر نقره تا ابعاد ۱ نانو متر ذرات نانو سیلوری تولید می شود که قدرت بو بری و ضد باکتری قوی دارند شرکت دوو ذرات نانو سیلور را در قسمتهای مهم ماشین لباسشویی بکار برده است تا باکتری های مختلف موجود در لباس های آلوده را از بین ببرد .

سیستم حباب ساز منحصر به فرد :

شستشوی فوق العاده با نیرو و فشار بسیار زیاد ۵ میلیون حباب هوا در این ماشین لباسشویی باعث می گردد تا دقت و میزان شویندگی همانند شستشو با دست افزایش یابد . مزیت خارق العاده این سیستم بهبود کیفیت شستشو به میزان ۵۵ درصد ، کاهش صدمه دیدگی لباس ها به میزان ۴۴ درصد ، کاهش اثرات ماده تمیز کننده برروی لباس ها به میزان ۴۵ درصد و صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان ۲۵ درصد می باشد .

باز شدن درب ماشین لباسشویی به میزان ۱۸۰ درجه باعث می شود که لباس ها به راحتی داخل دستگاه قرارداده و یا از آن خارج کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.