خدمات پس از فروش قهوه ساز دلونگی

قهوه ساز یا اسپرسو ساز دلونگی از جمله لوازمی است که افراد زیادی در تهران از آن در منزل یا محل کار خود استفاده می‌کنند.

اما قهوه ساز دلونگی دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و در ایران طرفداران زیادی دارد.

زمانی که قهوه ساز دلونگی خراب می‌شود خدمات پس از فروش قهوه ساز دلونگیبهترین گزینه برای تعمیر و سرویس آن انتخاب نمایندگی محاز تعمیرات قهوه ساز دلونگی می‌باشد زیرا این قهوه ساز ها دارای قطعات پیشرفته و پیچیده ای هستند و تعمیر آن نیاز به دانش فنی بالا و همچنین ابزار تخصصی دارد.

مرکز تهران خدمات دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در تعمیر انواع لوازم خانگی بوده و به عنوان نمایندگی تعمیرات دلونگی در تهران دارای شعب مختلف در سرتاسر تهران می‌باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه قهوه ساز شما را تعمیر می‌کند.


تعمیر اسپرسو ساز دلونگی در تهران

مرکز تهران خدمات، انواع اسپرسو ساز های دلونگی با هر مدل اعم از قدیمی و جدید را به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین ابزار تعمیر می‌کند.

با توجه به اینکه مرکز تهران خدمات (نمایندگی تعمیرات دلونگی) دارای شعب مختلف در سرتاسر تهران می‌باشد، شما عزیزان می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن بعد از اینکه متوجه خرابی اسپرسو ساز دلونگی شدید، به نزدیک ترین شعبه ی تهران خدمات برای تعمیر اسپرسو ساز دلونگی مراجعه نمایید.

علاوه بر مراجعه حضوری، شما عزیزان می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی، سفارش تعمیرات اسپرسو ساز دلونگی را در این مرکز ثبت نمایید. سپس تکنسین ما برای تعمیر دستگاه، به محل شما اعزام می‌شود و آن را در منزل شما با رعایت پروتکل های بهداشتی تعمیر می‌کنند. همچنین اگر نیاز به جابجایی دستگاه باشد، تکنسین مما آن را به نزدیک ترین شعبه منتقل کرده و پس از تعمیر کامل دستگاه آن را درب منزل به شما تحویل می‌دهند.

برای اطلاع از آدرس و شماره تلفن شعب نمایندگی تعمیرات دلونگی ، “اینجا” کلیک کنید.

خدمات پس از فروش قهوه ساز دلونگی

 


نمایندگی تعمیر قهوه ساز دلونگی در تهران

همانطور که بالاتر نیز گفتیم با توجه به اینکه دستگاه اسپرسو ساز دلونگی، دارای قطعات پیشرفته ای می‌باشد، بنابراین تعمیر و سرویس قهوه ساز دلونگی نیاز به دانش فنی بالا و همچنین ابزار و دستگاه های به روز و پییشرفته ای دارد.

همچنین زمانی که شما تعمیر اسپرسو ساز دلونگی را به نمایندگی مجاز دلونگی بسپارید، علاوه بر اینکه از تعمیرات و قطعات استفاده شده، اطمینان دارید، هزینه تعمیرات نیز پایین می‌باشد زیرا قیمت های این نمایندگی به صورت مصوبه شرکت می‌باشد. بنابرای از هزینه تعمیرات نیز اطمینان کامل دارید.

تمام قطعاتی که برای تعویض در این نمایندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ۱۰۰% اصل می‌باشد و باعث بالا رفتن کیفیت تعمیرات و افزایش طول عمر دستگاه اسپرسو ساز شما می‌شود.

مرکز تهران خدمات، نمایندگی تعمیر قهوه ساز دلونگی در تهران می‌باشد و دارای شعب مختلف در سرتاسر تهران می‌باشد که با بهره گیری از تکنسین متخصص و دوره دیده و با استفاده از ابزار و دستگاه های به روز و پیشرفته، آن را با بالاترین کیفیت تعمیر می‌کند.


خدمات پس از فروش قهوه ساز دلونگی

زمانی که ما یک وسیله مانند قهوه ساز یا همان اسپرسو ساز خریداری می‌کنیم، باید برای خدمات پس از فروش آن نیز برنامه هایی داشته باشیم زیرا این وسایل هرچقدر هم که کیفیت ساخت بالیی داشته باشند ممکن است بنا به هر دلیلی دچار آسیب هایی شوند.

برند دلونگی یکی از برند های تحت پوشش مرکز تهران خدمات می‌باشد و به عنوان نمایندگی تعمیرات دلونگی در تهران تمام خدمات پس از فروش قهوه ساز یا همان اسپرسو ساز دلونگی را در شهر تهران تحت پوشش قرار می‌دهیم. بنابراین چنانچه به دنبال مرکز ارائه خدمات پس از فروش اسپرسو ساز دلونگی هستید، مرکز تهران خدمات همه روزه حتی روز های تعطیل در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

خدمات پس از فروش اسپرسو ساز دلونگی سامل تعمیر این دستگاه، تعویض قطعات دستگاه و همچنین سرویس دوره ای اسپرسو ساز دلونگی برای جلوگیری از بروز آسیب های بزرگ و کوچک می‌باشد.

خدمات پس از فروش قهوه ساز دلونگی

 


سرویس اسپرسو ساز دلونگی در تهران

معمولا لوازم خانگی مانند قهوه ساز یا اسپرسو ساز، ماشین لباسشوییریال یخچال فریزر و یا …، نیاز به سرویس های دوره ای دارند تا از بروز آسیب های جدی و مهم در آن جلوگیری شود.

شما با انجام سرویس دوره ای اسپرسو ساز دلونگی از خرابی های بزرگ که هزینه زیادی را در پی دارد، جلوگیری می‌کنید.

تکنسین ما در سرویس های دوره ای، تمام ایرادات دستگاه را عیب یابی کرده و آنها را رفع می‌کنند، همجنین علت بروز این ایرادات را نیز کشف کرده و آنها را برطرف می‌کنند تا این آسیب ها مجدداً به وجود نیاید.

بنابراین شما با صرف هزینه کم برای سرویس دوره ای اسپرسو ساز دلونگی که معمولاً هر ۶ ماه یکبار انجام می‌شود، می‌توانید از خرابی های بزرگ و کوچک در دستگاه اسپرسو ساز دلونگی جلوگیری کنید.

چنانچه تصمیم به سرویس اسپرسو ساز دلونگی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا به نزدیک ترین شعبه ی تهران خدمات مراجعه نمایید.


تماس با تهران خدمات

سفارش تعمیرات لوازم خانگی دلونگی در مرکز تهران خدمات، بسیار ساده است و شما می‌توانید با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری سفارش خود را ثبت نمایید:

تلفن ها :

آدرس ها :

آدرس ها:

شعبه مرکزی  تهران اتوبان کردستان خیابان ۲۳ پلاک ۳۷ 
شعبه شمال و شرق  بلوار اندرزگو نبش ۳۵ متری قیطریه شماره ۳۸۹ 
شعبه شمال غرب شهرک غرب خیابان هرمزان پلاک ۵ طبقه ۲ 
شعبه غرب  جنت آباد گلستان شرقی خیابان ششم غربی پلاک ۳۴
شعبه شمال و لواسانات  تهران ، تجریش
شعبه شرق  بین فلکه اول و دوم تهرانپارس پلاک ۱۱۸۹

همچنین می‌توانید جهت اطلاع از آدرس های ما به صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید.

خرید قوه ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.