تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی در کوتاه ترین زمان به صورت تخصصی و حرفه ای

تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی

 

یکی از محصولات شرکت دلونگی که در ایران مصرف کنندگان زیادی دارد دستگاه اسپرسو ساز دلونگی می‌باشد.

امروزه بسیاری از افراد با نوشیدن قهوه اسپرسو، آرامش پیدا می‌کنند و دستگاهی که با استفاده از آن می‌توانند یک اسپرسو خوش طعم را در زمان کوتاه، نوش جان کنند، دستگاه اسپرسو ساز دلونگی می‌باشد.

زمانی که این دستگاه بنا بههر دلیلی دچار آسیب می‌شود، شما می‌توانید تعمیر دستگاه اسپرسو ساز دلونگی را به مرکز تهران خدمات بسپارید.

مرکز تهران خدمات به عنوان نمایندگی تعمیر اسپرسو ساز دلونگی در تهران همه روزه حتی روز های تعطیل، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.


عیب یابی و تعمیر اسپرسو ساز در منزل

تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی

 

مهم ترین بخش در تعمیر لوازم خانگی عیب یابی آن می‌باشد که در اولین مرحله انجام می‌شود.

حال ممکن است بپرسید که چرا عیب یابی مهم ترین بخش تعمیر لوازم خانگی می‌باشد؟ 

زمانی که دستگاه اسپرسو ساز را عیب یابی می‌کنیم، دقیقاً مشخص می‌شود که ایراد از کدام بخش می‌باشد و سپس بخش آسیب دیده را تعمیر یا تعویض می‌کنیم. اما اگر عیب یابی دستگاه اسپرسو ساز انجام نشود ممکن است سایر بخش های دستگاه که اصلاً مشکلی نداشتند را بی دلیل باز و بسته کنیم و یا حتی ممکن است پس از اتمام کار، مجدداً دستگاه خراب شود.

اگر می‌خواهید خودتان متوجه شوید که چرا دستگاه اسپرسو ساز خراب شده است؟ پیشنهاد می‌کنم که دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید و با استفاده از آن متوجه می‌شوید که چرا چنین مشکلی در دستگاه رخ داده است.

اما تکنسین مرکز تهران خدمات، با بیش از ۲۰ سال سابقه در تعمیر انواع لوازم خانگی، با استفاده از ابزار و دستگاه های به روز و پیشرفته، دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی شما را عیب یابی کرده و سپس آن را تعمیر می‌کند.


مشکلات متداول دستگاه اسپرسو ساز خانگی

اکنون در ادامه ی این مقاله از تهران خدمات، قصد داریم تا برخی از مشکلات متداول دستگاه اسپرسو ساز خانگی را همراه با راه حل تعمیر و رفع آن بررسی کنیم تا شما عزیزان بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، دستگاه اسپرسو ساز خانگی خود را تعمیر کنید:

با ما همراه باشید…

تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی

 


خارج نشدن اسپرسو از دستگاه

در برخی مواقع ممکن است با وجود اینکه پمپ دستگاه روشن است، اما اسپرسو از آن خارج نشود. در چنین مواقعی اگر تمایل دارید که خودتان دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید، باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • ممکن است به دلیل نبودن آب درون مخزن اسپرسو ساز و یا گرفتگی فیلتر آن این مشکل به وجود آید
 • اگر دستگاه شما به صورت مستقیم به آب وصل است، باید اتصال دستگاه به آب را بررسی کنید
 • ممکن است به دلیل اینکه مقدار اسپرسو زیادی را درون دستگاه ریخته اید، این مشکل به وجود آید که باید آن را کم کنید تا مشکل برطرف شود
 • ممکن است پمپ اسپرسو ساز دچار جرم گرفتگی شده باشد که باید آن را بررسی کنید

همچنین اگر تمایل دارید که تکنسین ما دستگاه اسپرسو ساز خانگی شما را عیب یابی و تعمیر کنند، می‌توانید با ما تماس بگیرید…


صدای زیاد دستگاه اسپرسو ساز خانگی

در برخی مواقع ممکن است پمپ دستگاه بدون دلیل شروع به کار کند و صدای زیادی را تولید کند و یا اینکه در هنگام استفاده از آن، صدای زیاد دستگاه، آزار دهنده باشد. در پنین مواقعی باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید مخزن آب دستگاه را چک کنید و چنان آب در مخزن وجود ندارد، آن را پر کنید، زیرا صدای زیاد دستگاه اسپرسو ساز معمولاً به دلیل نبودن آب در مخزن می‌باشد.
 • همچنان اگر دستگاه بهطور مستقیم به آب وصل است، باید اتصال آن را بررسی کنید.

اما اگر موارد فوق را انجام دادید و باز هم مشکل دستگاه برطرف نشد، با ما تماس بگیرید تا آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر کنیم…


نشتی آب از دستگاه اسپرسو ساز خانگی

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای اسپرسو ساز دلونگی و یا هر اسپرسو ساز دیگری به وجود آید، نشت آب از دستگاه اسپرسو ساز خانگی می‌باشد که باید برای رفع آن، موارد زیر را بررسی کنید:

 • لوله ای که آب از آن خارج می‌شود را بررسی کنید زیرا ممکن است پاره یا سوراخ شده باشد
 • همچنین ممکن است لوله ی خروجی دستگاه پیچ خورده باشد و دجار انسداد شده باشد که باید آن را بررسی کنید و پیچ خوردگ و انسداد آن را برطرف کنید.

وجود تفاله در اسپرسوی خارج شده از دستگاه

در برخی مواقع، ممکن است در فنجان قهوه ی خود مقداری تفاله مشاهده کنید که اگر دستگاه اسپرسو ساز خانگی شما سالم باشد نباید تفاله در آن وجود داشته باشد. برای رفع این مشکل نیز باید موادر زیر را بررسی کنید:

 • به دلیل خرابی سبد های فیلتر اسپرسو ساز این مشکل به وجود می‌آید که باید آن را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید.
 • همچنین برای جلوگیری از بروز این مشکل، باید به صورت دوره ای، فیلتر دستگاه اسپرسو ساز خانگی را تعویض کنید

در صورت نیاز به تعویض فیلتر اسپرسو ساز دلونگی با ما تماس بگیرید…


کم شدن فشار دستگاه اسپرسو ساز خانگی

پس از مدت ها استفاده از دستگاه اسپرسو ساز خانگی ممکن است فشار خروجی دستگاه کم شده باشد که برای رفع این مشکل نیز می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر مدت زیادی است که از دستگاه اسپرسو ساز خانگی استفاده می‌کنید، ممکن است واشر گروپ های آن خراب شده باشد که باید آن را تعویض کنید.
 •  هر سال باید واشر گروپ های دستگاه اسپرسو ساز خانگی را تعویض کنید.

جهت تعویض واشر گروپ دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی می‌توانید با ما تماس بگیرید، مرکز تهران خدمات، نمایندگی تعمیر دستگاه اسپرسو ساز دلونگی در تهران می‌باشد.

تعمیر دستگاه اسپرسو ساز خانگی

 


تماس با مرکز تهران خدمات

چنانچه یکی از لوازم خانگی شما دچار آسیب شده است، شما می‌توانید برای تعمیر لوازم خانگی با ما تماس بگیرید تا هرچه سریع تر آن را برای شما عزیزان تعمیر کنیم.

تلفن های تماس :

آدرس ها:

شعبه مرکزی  تهران اتوبان کردستان خیابان ۲۳ پلاک ۳۷ 
شعبه شمال و شرق  بلوار اندرزگو نبش ۳۵ متری قیطریه شماره ۳۸۹ 
شعبه شمال غرب شهرک غرب خیابان هرمزان پلاک ۵ طبقه ۲ 
شعبه غرب  جنت آباد گلستان شرقی خیابان ششم غربی پلاک ۳۴
شعبه شمال و لواسانات  تهران ، تجریش
شعبه شرق  بین فلکه اول و دوم تهرانپارس پلاک ۱۱۸۹

همچنین می‌توانید جهت اطلاع از آدرس های ما به صفحه ی تماس با ما مراجعه نمایید.

خرید قوه ساز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.